Круглий стіл «Зміна законодавства про працю: лібералізм чи консерватизм?»

Конфедерація роботодавців України 24 вересня 2019 року проводить круглий стіл «Зміна законодавства про працю: лібералізм чи консерватизм?»
Метою заходу є обговорення сучасних викликів, пов’язаних із необхідністю змін трудового законодавства.
Під час круглого столу планується обговорити наступні питання:
• Наскільки ефективно Кодекс законів про працю України регулює трудові відносини в країні, яка задекларувала 40% економічного зростання впродовж 5 років?
• Наскільки легко інвесторам, які розглядають можливість вкладати кошти в розвиток України, працювати з трудовим законодавством?
• Чи задоволені ним сучасні працівники і роботодавці, чи почувають себе захищеними ті, кого захищає Кодекс, і чи бажають вони такого захисту?
• Потрібно приймати Трудовий кодекс чи закон про працю?

До участі в круглому столі запрошені народні депутати України, представники Офісу Президента України, міністерств і відомств, секретаріату Кабінету Міністрів України, академічних і наукових кіл, соціальних партнерів, провідних аналітичних центрів, представники міжнародних і громадських організацій.
Захід відбудеться 24 вересня 2019 р. з 9.30 до 12:00 за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 55 (Великий конференц-зал Національної академії наук України, малий зал (2-й поверх).