ФРУ:Матеріальна компенсація за несвоєчасну виплату зарплати не повинна створювати умови для тінізації трудових відносин

21 бер. 2012

Законопроект №9223, що передбачає внесення змін відносно матеріальної відповідальності роботодавця перед працівником за порушення строків виплати заробітної плати та інших виплат, що належать працівнику невідворотно призведе до тінізації трудових відносин – вважають у Федерації роботодавців України. Особливо, коли держава не виконує своїх зобов’язань перед бізнесом з відшкодування ПДВ, проведення розрахунків за виконані державні замовлення.

“В умовах світової фінансово-економічної кризи, існуюча на сьогодні редакція законопроекту створюватиме катастрофічну загрозу для підприємств, що мають тимчасові фінансові труднощі або перебувають у стані відновлення платоспроможності. Тому що, такі підприємства один раз, не встигнувши заплатити вчасно зарплату, отримають низку боргів, що зростатимуть у темпах майже в сотні разів вищих за темпи росту інфляції”, – наголосив заступник Голови Федерації роботодавців України Олексій Мірошниченко.

До того ж, на думку Федерації роботодавців, даний нормативно-правовий акт змінює компенсаційний механізм виплат у разі порушення роботодавцем встановлених строків виплати зарплати або іншої виплати, що належить працівнику. Тобто, законопроектом передбачається з існуючого – близько 1% на місяць, що починає нараховуватись після місяця затримки і визначається виходячи з індексу інфляції, перейти на нарахування пені у розмірі 1% відсотка від суми невиплати за кожний день затримки.

В Федерації роботодавців України  зауважують, що при опрацюванні проекту Трудового кодексу України закінчуються консультації на предмет механізму фінансової відповідальності роботодавців перед працівниками на затримку зарплат. В цих консультаціях обговорюється норма щодо пені у розмірі 120% ставки Нацбанку в розрахунку на рік за кожен день затримки. Крім цього, в законопроектах про легалізацію трудових відносин такожнаявні норми щодо фінансової відповідальності роботодавців за затримку та нелегальну оплату праці.

Тому, як вважають в Федерації роботодавців, це питання має вирішуватись комплексно і з урахуванням необхідності максимальної легалізації трудових відносин, не створюючи умов для їх подальшої тінізації.

Федерація роботодавців України вже звернулась з відповідними листами про недопущення прийняття за основу закону №9223 до Голови Держслужби з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва Михайла Бродського, Голови Ради підприємців при Кабміні Леоніда Козаченка та Голів депутатських фракцій у Верховній Раді України.

Передбачається, що розгляд у парламенті Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо матеріальної відповідальності роботодавця перед працівником за порушення строків виплати заробітної плати та інших виплат, що належать працівнику) запланований, у четвер, 22 березня 2012 року.