Дмитро Фірташ ініціює звільнення театрів від сплати податку на додану вартість

27 бер. 2012

Голова Федерації роботодавців України Дмитро Фірташ ініціює скасування податку на додану вартість для театрів. Про це Дмитро Фірташ заявив 27 березня, у Всесвітній день театрів, у Львові під час зустрічі з керівництвом Львівської області, керівниками та власниками підприємств регіону.

“Моя позиція як Голови Федерації роботодавців України, що ПДВ для театрів слід скасувати. Театр збагачує націю культурно, виховує і формує її”, – сказав Дмитро Фірташ. За його словами, у минулому році держава отримала надходжень ПДВ від театральної діяльності всього 39 млн. гривень. “Це всього дві сотих відсотка всіх надходжень від ПДВ. Для держави це мізерна цифра, а для театрів – значні ресурси для розвитку”, – сказав Голова українських роботодавців.

Дмитро Фірташ також призвав бізнесменів взяти на себе відповідальність за розвиток важливих для суспільства інститутів – учбових закладів, театрів, культурних центрів.

Для довідки. В Україні половина зі 140 театрів є збитковими. Від сплати ПДВ театри звільнені у Росії, Казахстані, Білорусі.