Дмитро Фірташ: Бізнес важливіший, ніж політика

26 квіт. 2012

 МИКОЛАЇВ, 26 квітня 2012 року. Федерація роботодавців України сьогодні – це серйозний майданчик для роботи з владою як у Києві, так і в усіх регіонах. Про це заявив Голова Федерації роботодавців України Дмитро Фірташ під час зустрічі з керівництвом Миколаївської області та бізнесменами регіону.
 “Ми розуміємо, що Федерація роботодавців буде більш ефективною, якщо буде побудована сильна організація і в центрі, і в регіонах”, – сказав Дмитро Фірташ.
 За його словами, найбільшої ефективності можна досягнути, якщо Федерація роботодавців буде вирішувати системні проблеми. “В кінці минулого року виникло питання перебоїв з перевезеннями залізничною дорогою. Це питання торкнулося всіх. Питання вже вирішене. Виявилось, що Федерація роботодавців може вирішувати такі питання, а уряд готовий допомагати бізнесу. Нічого страшного немає, і немає тих проблем, котрі ми не могли б вирішити”, – підкреслив Дмитро Фірташ.

 За його словами, влада повинна прислухатися до побажань бізнесу. “Політика – це дуже важливо. Але життя показує, що бізнес важливіший, ніж політика. Тому що бізнес дає робочі місця, бізнес дає соціальну стабільність та наповнення бюджету”, – підкреслив Дмитро Фірташ.