Представник Конфедерації увійшов до складу Координаційної ради з питань реалізації ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд»

14 черв. 2012

Виконавчий Віце-президент Конфедерації роботодавців України, заступник Голови Федерації роботодавців України Олексій Мірошниченко увійшов до складу Координаційної ради з питань реалізації ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд», що була затверджена під час засідання Кабінету Міністрів України 13 червня 2012 року. Очолюватиме Координаційну раду Перший віце-прем’єр-міністр України Валерій Хорошковський.

“Реалізація в Україні міжнародної ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» має сприяти забезпеченню прозорості та відкритості Уряду перед громадськістю, і в тому числі, перед роботодавцями. Сподіваюсь, реалізація цієї ініціативи виведе Уряд на новий рівень відкритості, бо саме від цього залежатиме ефективна робота кожного міністерства та відомства”, – зазначив Виконавчий Віце-президент Конфедерації, заступник Голови Федерації роботодавців Олексій Мірошниченко.

До складу Координаційної ради з питань реалізації ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» також увійшли незалежні експерти, представники громадських об’єднань і організацій.

«Партнерство «Відкритий уряд» представляє собою багатосторонню міжнародну ініціативу, метою якої є забезпечення прозорості державного управління, залучення громадян до участі у його процесах, боротьба з корупцією та використання нових технологій для покращення державного управління.

Ініціатива була започаткована 20 вересня 2011 року під час сесії Генеральної Асамблеї ООН, коли 8 країн-засновниць (Бразилія, Індонезія, Мексика, Норвегія, Філіппіни, ПАР, Велика Британія та США) підписали Декларацію «Відкритий уряд» та оголосили свої національні плани дій. В Україні міжнародну ініціативу «Партнерство «Відкритий Уряд» офіційно було започатковано у вересні 2011 року.