Представники ФРУ увійдуть до складу Міжвідомчої комісії з питань протидії протиправному поглинанню та захопленню підприємств

21 черв. 2012

Представники Федерації роботодавців України увійдуть до складу Міжвідомчої комісії з питань протидії протиправному поглинанню та захопленню підприємств. Рішення про це було прийнято Кабінетом Міністрів України під час чергового засідання 20 червня, у відповідь  на звернення до Уряду Федерації роботодавців.

“Включення представників бізнесу до складу цієї комісії дозволить забезпечити об’єктивність та прозорість її роботи, а також  врахувати інтереси роботодавців під час прийняття рішень комісією”, – сказав заступник Голови Федерації роботодавців України Дмитро Олійник.

Вже до кінця цього тижня Федерація роботодавців України направить до Кабміну список своїх представників, до якого увійшли заступник Голови ФРУ Дмитро Олійник, Голова наглядової ради Всеукраїнського союзу виробників будівельних матеріалів та виробів Іван Салій та президент Всеукраїнської асоціації користувачів надрами Геннадій Руденко.

До відома. Міжвідомча комісія з питань протидії протиправному поглинанню та захопленню підприємств  була утворена Постановою Кабінету Міністрів України № 257 від 21 лютого 2007 р. Комісія утворена з метою забезпечення взаємодії органів державної влади у сфері протидії протиправному поглинанню та захопленню підприємств, розроблення пропозицій стосовно вдосконалення законодавства, що регулює корпоративні правовідносини.

Одним із основних завдань Комісії є вихід на більш ефективний рівень протидії злочинним спробам, схемам, методам захоплення об’єктів державної, комунальної власності, майна суб’єктів господарювання, удосконалення діючих та напрацьованих механізмів протидії «рейдерству», сприяння оперативному реагуванню та координації дій органів державної влади у конфліктних ситуаціях.