В Україні серед 1млн. 485 тис. людей, що отримують пільгові пенсії за списками 1 і 2 , 618 тис. так і продовжують працювати у шкідливих умовах праці – Сергій Притоманов

3 лип. 2012

Для всіє промисловості України надзвичайно актуальною є проблема, пов’язана з вимогою  законодавства відшкодовувати підприємствами витрати на доставку та виплату пенсій за віком, призначених на пільгових умовах або за так званими списками 1 і 2. Про це під час засідання Національної тристоронньої соціально-економічної ради, що відбулась 26 червня у будинку Федерації профспілок України, заявив генеральний директор Федерації металургів України Сергій Притоманов.

Ми звернулись і до Пенсійного фонду України, і до найбільших підприємств гірничо-металургійного комплексу з проханням надати нам інформацію про ситуацію, що склалась із відшкодуванням пільгових пенсій за списками 1 і 2.

В Україні, станом на кінець 2011 року, 1 млн. 476 тис. людей отримують пільгові пенсії за списками 1 і 2. З цієї кількості, на промисловість приходиться 96,3% працівників. Тобто, ми як промисловці, несемо основне навантаження по відшкодуванню цих пенсій. В цілому ж питома вага працівників, котрі мають право на пенсію на пільгових умовах за списками 1 і 2 станом на 31 грудня 2011 року по Україні складала 14%. Тобто кожен 7-й працівник має право на отримання такої пенсії. У промисловості ж цей відсоток склав 20,5. Тобто, кожен 5-тий працівник  отримує пенсію за  роботу у шкідливих і важких умовах.

Ми, як роботодавці, готові вкладати кошти і зацікавлені в тому, щоб зменшувати кількість робочих місць, на яких були б шкідливі умови праці. Проте, ми хочемо, щоб держава нарешті повернулась до нас обличчям і економічно стимулювала ці процеси, щоб роботодавець, вкладаючи гроші в охорону праці чітко розумів, що від цього виграє також і він сам.

У минулому році Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві ініціював процес переходу на економічно обґрунтовані страхові тарифи. Був підготовлений і розглянутий правлінням Фонду проект постанови Кабінету Міністрів України та відповідний проект закону щодо визначення нових розмірів страхових тарифів. Проте, зміни ставок по цим страховим тарифам, котрі повинна була прийняти Верховна Рада, не були підтримані ані державною стороною, ані стороною профспілок. І все залишилось на сьогоднішній день без змін. Роботодавці сподіваються, що хоча б у цьому році це питання буде все ж таки вирішене і вже, починаючи с 1 січня 2013 року, роботодавець буде економічно простимульований покращувати умови праці, і відповідно, менше сплачуватиме до ФСС від нещасних випадків на виробництві, бо відповідно, буде зменшуватись і травматизм, і професійна захворюваність.

Що нас ще хвилює? У 2011 році за списками 1 і 2 пільгові пенсії отримувало 1млн. 485 тис. чоловік, з них 618 тис. так і продовжують працювати в шкідливих умовах праці, продовжуючи шкодити своєму здоров’ю. Таким чином, люди не хочуть уходити і продовжують працювати у шкідливих умовах праці, оскільки одночасно  мають право як на зарплату, так і на пільгову пенсію. При цьому підприємства, крім цих  618 тис. працівників повинні сплачувати ще за 867 тис. людей, які вже не працюють на цих підприємствах.

Як наслідок, ми маємо такий невеселий факт. У 2008 році сума виплачених пенсій за списками 1 і 2 зрівнялась із сумою заборгованості. Люди не постраждали, бо Пенсійний фонд виплатив їм ці гроші. Проте ті суми, які Пенсійний фонд виставив як вимоги до відшкодування підприємствам, зрівнялись із обсягом заборгованості.  У 2012 році, за прогнозами того ж Пенсійного фонду, обсяг виплат складе 3, 414 млрд. грн., а заборгованість складе 4,090 млрд. грн. Ми скоро будемо розглядати це питання як питання заборгованості по заробітній платі, бо самі собі створюємо проблему.  Більше того, у Пенсійному фонді сидить гігантський апарат, який нараховує пеню та веде позовну роботу з підприємствами, які фактично являються банкрутами. Таким чином, складається ситуація ситуація, коли начебто всі щось роблять, проте заборгованість вже складає 4 млрд. грн.

Звичайно, що із цим слід щось робити. Крім того, ріст заборгованості відповідно до Податкового кодексу ми відносимо на валові витрати і таким чином, додаємо собі ще  20% ПДВ. Тим самим роботодавці добавляють собі податкові зобов’язання по ПДВ, не маючи при цьому відповідного податкового кредиту.

За інформацією 25 найбільших підприємств гірничо-металургійного комплексу, у першому кварталі 2012 року  щомісячні додаткові виплати підприємств до Пенсійного фонду склали майже 74 млн. кожного місяця. На сьогоднішній день це складає 7,6 % від фонду оплати праці. В принципі, на ці гроші ми могли б підвищити заробітну плату, проте, фактично, ми вимушені відраховувати їх до Пенсійного фонду.

Тому роботодавці вважають, що необхідно активізувати роботу тієї робочої групи, яка була створена рік тому Віце-прем’єр-міністром - Міністром соціальної політики України Сергієм Тігіпко. Також роботодавці підготували свої пропозиції, що спрямовані на врегулювання проблеми відшкодування пільгових пенсій. Крім того, потрібно розробити механізми економічного стимулювання роботодавців до покращення умов праці та зменшення кількості працівників, які працюють у шкідливих та важких умовах праці.