Затверджена Узагальнююча податкова консультація щодо врахування від’ємного значення об’єкта оподаткування з податку на прибуток

11 лип. 2012

КИЇВ, 11 липня 2012 року. Останні два роки Федерація роботодавців України проводила наполегливу роботу із захисту інтересів роботодавців відносно питання врахування у поточних податкових періодах від’ємного значення об’єкта оподаткування з податку на прибуток, що утворилось станом на 01 квітня 2011 року. 5 липня цього року, Державна податкова служба України  своїм наказом №575 затвердила Узагальнюючу податкову консультацію щодо врахування від’ємного значення об’єкта оподаткування з податку на прибуток.

“Якщо раніше, виникали численні непорозуміння при врахуванні від’ємного значення об’єкта оподаткування з податку на прибуток, що призводило до численних судових та позасудових спорів платників податків із органами Державної податкової служби. Після внесення змін до Податкового кодексу та із виданням його роз’яснення ці непорозуміння мають бути остаточно розв’язані”, – наголосив заступник Голови Федерації роботодавців України Дмитро Олійник.

Федерація роботодавців України також інформує про те, що протягом липня цього року на сайті ДПСУ було оприлюднено 18 наказів, якими затверджені Узагальнюючі податкової консультації з різних питань оподаткування, і зокрема, з адміністрування податку на прибуток та податку  на додану вартість Ознайомитись з ними ви можете за цим посиланням http://sts.gov.ua/podatkove-zakonodavstvo/uzagalnyuyuchi-podatkovi-konsultatsii/.