Федерація роботодавців України та МОП домовилися продовжити роботу у сфері впровадження міжнародних трудових норм в Україні

27 лип. 2012

26 липня 2012 року заступник Голови Ради ФРУ Олексій Мірошниченко зустрівся з директором Департаменту міжнародних трудових норм Міжнародної організації праці (МОП, Женева) Клеопатрою Думбія-Генрі на її прохання. У зустрічі взяли також участь Голова Всеукраїнського об’єднання організацій роботодавців транспорту «Федерація роботодавців транспорту України» Орест Климпуш та Національний координатор МОП в Україні Василь Костриця.

Під час бесіди були обговорені актуальні питання імплементації міжнародних трудових стандартів в Україні, зокрема, перспективи ратифікації Україною Конвенції МОП “Про працю в морському судноплавстві” 2006. Олексій Мірошниченко ознайомив співрозмовницю з ситуацією в галузі впровадження міжнародних норм на українському ринку праці і, зокрема, із перспективами прийняття нового Трудового кодексу України.

В свою чергу, Клеопатра Думбія-Генрі повідомила про приклади хорошої практики імплементації міжнародних трудових норм у різних країнах світу, наголосивши на важливості приєднання Україною до міжнародних трудових стандартів, зокрема закликала до ратифікації Конвенції МОП “Про працю в морському судноплавстві” 2006, котра, за її словами, набуде чинності з наступного 2013 року.

Учасники зустрічі домовилися продовжувати співпрацю та проведення консультацій у сфері впровадження міжнародних трудових норм в Україні.