Дмитро Фірташ закликав роботодавців створювати фонди з підтримки малого та середнього бізнесу в усіх регіонах

27 лист. 2012

КИЇВ, 27 листопада 2012 року. Голова Федерації роботодавців України Дмитро Фірташ закликав бізнесменів створювати фонди по підтримці малого та середнього бізнесу у всіх регіонах. Завдяки таким інвестиційним фондам, сформованим за рахунок внесків бізнесменів, в країні в найближчі 5 років може бути створено щонайменше 30 тисяч робочих місць. За словами Дмитра Фірташа, завдяки роботодавцям в Україні буде створена система підтримки малого та середнього бізнесу.

«Якщо ми з Вами внесемо в фонд у своїй області по 20 або по 100 тис. гривень, то ми допоможемо багатьом молодим хлопцям створити свій малий чи середній бізнес», – звернувся Дмитро Фірташ до делегатів з’їзду Федерації роботодавців України.

У 2012 році інвестиційний фонд з розвитку малого та середнього бізнесу «Буковина» почав працювати в Чернівецькій області. Вже виділено понад 1 млн. гривень на фінансування перших семи проектів. За словами Дмитра Фірташа, найближчим часом можуть бути створені подібні інвестиційні фонди в Харківській, Сумській та Полтавській областях.