Підприємства автопрому вдячні ФРУ за сприяння у скороченні строків реєстрації сертифікатів відповідності транспортних засобів

24 груд. 2012

Підприємства автопрому, які входять до Асоціації «Укравтопром», вдячні Федерації роботодавців України за сприяння у скороченні строків реєстрації сертифікатів відповідності транспортних засобів. Про це повідомляється на сайті Укравтопрому.

Нагадаємо,  17 жовтня цього року відповідним наказом Мінекономрозвитку України термін реєстрації сертифікатів відповідності на дорожні транспортні засоби в реєстрі державної системи сертифікації УкрСЕПРО було скорочено з 14 до 3 діб.

Як налоголошують в “Укравтопромі”, цей наказ має надзвичайно велике значення для розвитку національного виробництва продукції автомобілебудування, а також для підприємств та громадян, які ввозять транспортні засоби в Україну.

Прийняттю цього важливого для бізнесу у дозвільній системі рішення передувала майже піврічна спільна робота Федерації роботодавців України та “Укравтопрому”. Ще у травні місяці цього року Федерація роботодавців звернулась до Прем’єр-міністра України Миколи Азарова з проханням скасувати так званий національний стандарт ДСТУ 3415-96 ”Система сертифікації УкрСЕПРО. Реєстр системи”. Ним було встановлено 10-денний термін реєстрації сертифікатів відповідності на транспортні засоби та додаткову експертизу на предмет правильності оформлення цих сертифікатів. Такий стан справ із реєстрацією сертифікатів відповідності значно ускладнював роботу підприємств-виробників автомобільної галузі України через неможливість своєчасної передачі своєї продукції споживачам.

Наразі Федерація роботодавців України проводить моніторинг щодо реального терміну реєстрації сертифікатів відповідності на дорожні транспортні засоби в реєстрі державної системи сертифікації УкрСЕПРО.