Ще 5 парламентарів приєдналися до міжфракційного об‘єднання, яке представляє та захищає інтереси української економіки

20 трав. 2013

КИЇВ, 20 травня 2013 року. Міжфракційне об‘єднання народних депутатів «За вітчизняних промисловців та підприємців – роботодавців України» поповнило ще п‘ять парламентарів. Відтепер вже двадцять народних депутатів – членів фракцій “Партії регіонів”, “Батьківщини”, “УДАР” а також парламентарі, які не увійшли до жодної з фракцій, представлятимуть та захищатимуть інтереси української промисловості та бізнесу.

Склад зазначеного міжфракційного об’єднання поповнили Сергій Аверченко, Валерій Іщенко, Валерій Мошенський, Василь Поляков та Дмитро Святаш.

“Від початку створення, до об’єднання входило 15 депутатів. Тепер 20 членів депутатської групи, незалежно від політичних переконань, відстоюватимуть інтереси вітчизняних виробників у питаннях формування державної промислової політики”, – відзначив голова міжфракційного об‘єднання «За вітчизняних промисловців та підприємців – роботодавців України» Анатолій Гіршфельд.

Новий складоб‘єднання вже затвердив свій план роботи, а саме перелік основних законопроектів, що знаходяться у роботі, а також поточні і стратегічні задачі законотворчої роботи. За словами Анатолія Гіршфельда, стратегічною задачею у законотворчій роботі, стане розробка та прийняття в Україні відсутнього донині закону про промисловість. “Необхідно встановити чіткі правила гри для промисловості і нарешті визначити такі поняття як: вітчизняний товаровиробник, товар вітчизняного виробництва, високотехнологічна продукція та інноваційний продукт”, – пояснив голова міжфракційного об‘єднання.

Довідка.

Міжфракційне об‘єднання народних депутатів «За вітчизняних промисловців та підприємців – роботодавців України» було створено 19 березня 2013 року. Головою міжфракційного об‘єднання є заступник голови парламентського комітету з питань інформації та інформаційних технологій, член президії Федерації роботодавців України,  голова Ради Об’єднання організацій роботодавців Харківської області «Граніт» Анатолій Гіршфельд. Секретарем об‘єднання є секретар парламентського комітету з питань промисловості та інвестиційної політики Віталій Немилостивий.

До складу міжфракційного об‘єднання «За вітчизняних промисловців та підприємців – роботодавців України» входять народні депутати України: Сергій Аверченко, В‘ячеслав Богуслаєв, Таріел Васадзе, Валерій Дубіль, Сергій Дунаєв, Олександр Єдін, Ігор Єремеєв, Віктор Жеребнюк, Юлій Іоффе, Валерій Іщенко, Сергій Кальцев, Володимир Кацуба, Анжеліка Лабунська, Ярослав Москаленко, Валерій Мошенський, Олександр Нечаєв, Василь Поляков та Дмитро Святаш.