Сторона роботодавців ініціювала проведення додаткових консультацій щодо укладання Генеральної угоди

17 трав. 2013

Сторона роботодавців занепокоєна низькою активністю процесу підготовки Генеральної угоди на 2013-2015 роки та невизначеністю перспектив її укладання. Тому роботодавці ініціювали перед урядовою та профспілковою сторонами проведення консультацій з метою вироблення узгоджених позицій щодо:

-   редакції визначених профспілковою стороною положень, які можуть увійти до проекту тексту Генеральної угоди, узгодженого сторонами 10 грудня 2012 року, в т.ч. з урахуванням результатів консультацій, які тривали протягом лютого-березня 2013 року;

-   перспективи підписання Генеральної угоди на 2013-2015 роки.

Консультації запропоновано провести 20 травня 2013 року о 15:00 у приміщенні Федерації роботодавців України (м.Київ, вул.М.Коцюбинського 1, 4 поверх, к.404).

Довідка.

Генеральна угода укладається відповідно до Закону України „Про колективні договори і угоди”, яким визначено правові засади розробки, укладення та виконання колективних договорів і угод з метою сприяння регулюванню трудових відносин та соціально-економічних інтересів працівників і власників. Нова Генеральна угода стане 11-ою, що була укладена за часів незалежності України.