В Україні необхідно суттєво підвищити якість послуг, які надають держоргани – Дмитро Фірташ

16 трав. 2013

ДНІПРОПЕТРОВСЬК, 16 травня 2013 року. В Україні необхідно суттєво підвищити якість адміністративних послуг, які надають держоргани. Про це заявив Голова Ради Федерації роботодавців України Дмитро Фірташ під час зустрічі з власниками та керівниками підприємств Дніпропетровської області, а також керівництвом Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Дмитро Фірташ зазначив, що складений Федерацією роботодавців України Національний реєстр контролюючих органів показав, що повноваження та функції багатьох перевіряючих структур перетинаються і дублюються.

«В Україні склалася парадоксальна ситуація. Сьогодні не контролюючі органи працюють на розвиток бізнесу, а бізнес працює на контролюючі органи. Крім того, щоб наповнити бюджет, заплатити зарплати, виплатити кредити, бізнес повинен ще й забезпечувати роботу тисяч чиновників. У всьому розвиненому світі – навпаки», – підкреслив Голова Ради ФРУ. За його словами, влада повинна надавати підприємцям адміністративні послуги, які спрощують ведення бізнесу, а не навпаки.

Дмитро Фірташ зазначив, що в числі пріоритетних напрямків роботи Федерації роботодавців України знаходиться питання впорядкування послуг, які надають державні органи. «Ми презентували цей реєстр уряду, і зараз спільно опрацьовуємо питання, які органи повинні залишитися і які вони будуть мати повноваження», – сказав Дмитро Фірташ.