Найближче засідання НТСЕР проходитиме 2 липня 2013 року

30 трав. 2013

Найближче засідання Національної тристоронньої соціально-економічної ради (НТСЕР) проходитиме 2 липня 2013 року, у Будинку профспілок України. Таке рішення було прийняте за результатами засідання Президії НТСЕР, що відбулось у Києві 29 травня.

Під час засідання також був затверджений порядок денний, яким передбачено винесення на розгляд 2 липня Національною радою питань, що стосуються податкової, бюджетної та кредитно-грошової політики, реформування системи пенсійного забезпечення, ратифікації конвенції МОП 2006 року “Про працю в морському судноплавстві” та аналізу ефективності результатів пілотних проектів  з реформування первинного рівня медичної допомоги.

Відповідно до рішення Президента України, 18 травня Головою НТСЕР на цей рік
призначено Голову Федерації профспілок України Юрія Кулика. У 2012
році НТСЕР очолював Голова Ради Федерації роботодавців України Дмитро Фірташ. Секретарем НТСЕР, відповідно до розпорядження Глави держави 20 травня 2013 року було призначено Олександра Шубіна.

Довідка

Національна тристороння соціально-економічна рада (НТСЕР) – постійно діючий орган, завданням якого є ведення соціального діалогу. НТСЕР складається з рівної кількості представників сторін профспілок, роботодавців та Кабінету Міністрів України. До основних задач НТСЕР відноситься напрацювання консолідованої позиції соціального діалогу відносно стратегії економічного та соціального розвитку України, підготовка і представлення узгоджених рекомендації та пропозицій Президентові України, Верховній Раді та Кабінету Міністрів України з питань формування та реалізації державної економічної та соціальної політики, регулювання трудових, економічних, соціальних відносин.