Заступник голови Ради ФРУ Олег Шевчук увійшов до складу індустріальної ради “Сколково”

9 лип. 2013

Заступник голови Ради Федерації роботодавців України Олег Шевчук увійшов до складу індустріальної ради “Сколково” (Росія). Таке рішення прийнято на підставі пропозицій Держінформнауки. Про це заявив Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Володимир Семиноженко.

Крім заступника Голови Ради ФРУ Олега Шевчука Україна запропонувала до складу Індустріального ради віце-президента з розвитку бізнесу компанії «KM Core» Богдана Купича і Голову Ради директорів Корпорації «Індустріальний Союз Донбасу» Сергія Таруту.

Раніше повідомлялося, що до складу Консультативної наукової ради Фонду «Сколково» від України увійшли троє українських вчених: академік НАН України, віце-президент НАН України Антон Наумовець; академік, член президії НАН України, ректор Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» Михайло Згуровський та академік НАН України, голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Володимир Семиноженко.

Довідка.

Інноваційний центр «Сколково» був заснований в Російській Федерації в 2010 році з метою розвитку досліджень, розробок і комерціалізації їх результатів. Проект створення Інноваційного центру реалізується Фондом «Сколково» (повна назва – Фонд розвитку Центру розробки та комерціалізації нових технологій).

Місія Фонду «Сколково» – створення Екосистеми, формування сприятливих умов для інноваційного процесу: вчені, конструктори, інженери та бізнесмени спільно з учасниками освітніх проектів будуть працювати над створенням конкурентоспроможних наукомістких розробок світового рівня в п’яти напрямках: енергоефективність та енергозбереження, ядерні технології, космічні технології та телекомунікації, біомедичні технології, стратегічні комп’ютерні технології і програмне забезпечення.

(за матеріалами департаменту інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ)