Союз хіміків утворив галузеву раду

27 серп. 2013

Всеукраїнське галузеве об’єднання організацій роботодавців хімічної промисловості “Союз хіміків” на своєму черговому зібранні, що відбулось у Києві 26 серпня, утворив галузеву раду. Зазначена рада складається з 19 осіб - представників таких провідних підприємств хімічної галузі України як: Кримський содовий завод, Кримський Титан, Сумихімпром, Рівненський АЗОТ, а також науковці Національного технічного університету КПІ, Львівської політехніки та інститутів Національної академії педагогічних наук України.

Головою галузевої ради було обрано директора департаменту по управлінню персоналом ВАТ “Черкаський Азот” Ігоря Сергієнка.

Основними функціями Галузевої ради будуть здійснення оцінки галузевого ринку праці, розробка та періодичне оновлення галузевих професійних стандартів, проведення роботи з профорієнтації населення з метою залучення у галузь найкращих кадрів, участь у розробці загальноосвітніх стандартів з профільних спеціальностей. Крім того, галузева рада формуватиме показники середньострокового прогнозу для державного замовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних і робітничих кадрів, підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів, а також займатиметься формуванням систем оцінки якості освіти.

Серед основних завданнях галузевої ради будуть, зокрема, розробка та періодичний перегляд галузевих професійних стандартів, участь у формуванні державного замовлення на підготовку фахівців, аналіз потреб ринку праці у спеціалістах і робочих кадрах, а також подання рекомендацій Міносвіти щодо розміщення державного замовлення на підготовку фахівців.