Донецький бізнес об’єднується

30 вер. 2013

Найбільш потужні та представницькі організації роботодавців Донецької області - Донецька обласна організація роботодавців і Об’єднання організацій роботодавців промисловості та транспорту Донецької області об’єдналися. 27 вересня у Донецьку відбувся Об’єднаний з’їзд.

Підсумком об’єднавчих консультацій стало рішення Донецької обласної організації роботодавців увійти до складу Об’єднання організацій роботодавців промисловості та транспорту Донецької області. Голову Правління Донецької обласної організації роботодавців Володимира Бублея було обрано заступником Голови Ради Об’єднання організацій роботодавців промисловості та транспорту Донецької області.

Також під час роботи З'їзду внесено зміни до Статуту Об’єднання організацій роботодавців промисловості та транспорту Донецької області і змінено його назву на Об’єднання організацій роботодавців Донецької області. В найближчий час новостворене обєднання готується до проходження підтвердження репрезентативності.

Довідка

До складу Об’єднання організацій роботодавців Донецької області входить 7 обласних організацій роботодавців. Очолює Об’єднання генеральний директор ПрАТ «Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча» Юрій Зінченко.