Впровадження системи оцінки неформальної освіти дозволить 9 млн. українцям збільшити свої доходи на 10-15%

8 лист. 2013

КИЇВ, 8 листопада 2013 року. Документальне підтвердження отриманих у ході неформального навчання навичок підвищить конкурентоздатність працівників на ринку праці. Такі оцінки озвучив заступник Голови Ради Федерації роботодавців України Олексій Мірошниченко під час круглого столу, присвяченого впровадженню системи оцінки результатів неформальної освіти.

За його словами, аналогічні системи створені в різних країнах. Однак час, витрачений на їх створення, був достатньо значним - більше 30 років у Великобританії, близько 10 років в Естонії. 

Через 20 днів, 28 листопада 2013 року,  в силу вступає постанова уряду України «Про затвердження Порядку підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб з робітничих професій». Вже з 1 січня 2014 року згідно з цим документом, українці, які повністю підтвердили необхідний рівень професійних знань і умінь, зможуть отримати відповідне свідоцтво державного зразка за заздалегідь визначеною кількістю професій. У разі часткового підтвердження навичок, працівники можуть отримати сертифікат, а також рекомендації щодо підвищення рівня професіоналізму.

Для цього необхідно мати професійні стандарти та розроблені на їх основі інструменти оцінки кваліфікацій.

«Впровадження системи підтвердження неформальної освіти підвищить мобільність на ринку праці і дозволить 8-9 млн. українцям робочих спеціальностей підвищити свої доходи на 10-15 %», - зазначив директор департаменту розвитку трудового потенціалу ФРУ Родіон Колишко.

Крім того, впровадження подібної системи дозволить роботодавцям скоротити витрати на донавчання, перепідготовку та пошук персоналу. Згідно з оцінками ФРУ, щороку українські роботодавці витрачають на ці цілі близько 12-16 млрд. гривень.

 
«Керівники підприємств часто не звертають уваги на потенціал своїх співробітників, які за час роботи могли засвоїти низку суміжних спеціальностей і можуть виконувати більш складні роботи, що вимагають більш високого рівня професіоналізму. Надаючи можливість кар'єрного росту, компанії можуть збільшити обсяги виробництва й істотно скоротити витрати на пошук і навчання персоналу», - резюмував Родіон Колишко.