Україна повинна розвивати внутрішній ринок і збільшити закупівлі продукції українських компаній – Дмитро Фірташ

19 лист. 2013

ДОНЕЦЬК, 19 листопада 2013 року. В Україні необхідно розвивати внутрішній ринок і збільшити закупівлі продукції українських компаній. Про це заявив Голова Федерації роботодавців України Дмитро Фірташ під час зустрічі з керівниками і власниками підприємств Донецької області.

Голова ФРУ зазначив, що сьогодні об'єм  державних закупівель становить 300 млрд. гривень. «Частка українських виробників – незначна. При цьому в США, в Японії за держкошти закуповується близько 70 відсотків продукції. Це серйозний резерв для розвитку внутрішнього ринку. Тому Україна повинна перейняти цей досвід», – заявив Голова ФРУ.

Дмитро Фірташ зазначив, що проведення закупівель в українських виробників не тільки державою, а й великими підприємствами буде стимулювати розвиток малого та середнього бізнесу. «Ми дамо можливість вирости малому і середньому бізнесу. Сьогодні у них не вистачає оборотних коштів, багато хто не може отримати кредит. Тому, закуповуючи продукцію українських виробників, ми підтримаємо свою країну», – додав Дмитро Фірташ.

Голова ФРУ також повідомив, що йде робота над відповідним законопроектом, який буде передано на розгляд Уряду.