ФРУ запропонує уряду розробити інвестиційну карту України

29 лист. 2013

ТЕРНОПІЛЬ, 29 листопада 2013 року. Федерація роботодавців України запропонує уряду розробити карту інвестиційних можливостей України, яка дозволить українським підприємцям знаходити ресурси для розвитку свого бізнесу. Про це заявив Голова Ради Федерації роботодавців України Дмитро Фірташ під час зустрічі з керівниками і власниками підприємств Тернопільської області.

«В Україні необхідно розробити інвестиційну карту, щоб підприємцям і уряду було зрозуміло, які підприємства потрібні для більш глибокої переробки продукції – будь то сільське господарство чи легка промисловість. За переробкою продукції АПК є велике майбутнє. Пілотний проект буде реалізовано в Тернопільській області», – сказав Дмитро Фірташ. За його словами, Федерація роботодавців України пропонуватиме уряду реалізувати такий проект.

«У бізнесу є амбіції, але немає можливостей для того, щоб розвиватися та будувати нові підприємства з переробки сировини і випуску продукції з високою доданою вартістю. Але якщо бізнесу будуть запропоновані кредити під 8-9 відсотків річних, пільговий режим оподаткування, то за 10-15 років Україна зможе істотно підвищити рівень промислової переробки продукції. Так ми зможемо розвивати внутрішній ринок і збільшити частку українських виробників на ньому. Тільки сільськогосподарські підприємства можуть зайняти нішу, яку сьогодні займають імпортери, – це ринок в 7,5 млрд. доларів на рік», – сказав Дмитро Фірташ.