Заява Президії Ради Федерації роботодавців України

8 бер. 2014

Федерація роботодавців України категорично засуджує події, які дестабілізують ситуацію у Криму. Заклики до сепаратизму, дії окремих представників місцевої влади Криму, представників Чорноморського флоту Російської Федерації, провокації з боку невідомих озброєних людей неприпустимі та погіршують і без того вкрай складну ситуацію в регіоні.

Український бізнес засуджує будь-які заклики до розділення України, силових зіткнень, міжетнічного та міжнаціонального протистояння. Федерація роботодавців України вважає категорично неприпустимим застосування насилля проти мирного населення та представників засобів масової інформації. Бізнес закликає владу України, Автономної Республіки Крим та міжнародну спільноту зробити все можливе для недопущення подальшої ескалації напруженості.

Федерація роботодавців України закликає кримський бізнес не брати участь в оголошеному місцевою владою референдумі до оцінки його законності відповідно до норм українського та міжнародного права.

Шляхи виходу з політичної кризи необхідно шукати виключно у рамках мирних переговорів. Тільки так ми всі можемо зберегти цілісність України та не допустити людських жертв. Ми наполягаємо на тому, що Україна – суверенна та неділима держава, в якій кожен з регіонів є невід‘ємною частиною країни. Вихід з кризи потрібно знайти терміново виключно шляхом мирних переговорів.

 

За дорученням Президії Ради Федерації роботодавців України

Голова Ради Федерації роботодавців України Дмитро Фірташ