Дмитро Фірташ: "Бізнес повинен підставити державі плече"

24 бер. 2014

Український бізнес має підтримати державу і надати Україні додаткові ресурси для вирішення першочергових завдань. Про це заявив Голова Ради Федерації роботодавців України Дмитро Фірташ в інтерв'ю телеканалу "Інтер".

"Ми опрацьовуємо у Федерації роботодавців варіанти того, як ми можемо допомогти бюджету, як ми можемо допомогти армії. Ми хочемо сформулювати пропозицію і потім направити її на розгляд уряду», – сказав Дмитро Фірташ. «Я точно впевнений у тому, що бізнес повинен підставити державі плече. Найближчим часом від Федерації роботодавців України та від мене як голови цієї організації буде звернення до бізнесу. Ми повинні надати підтримку бюджету, забезпечити державу додатковими ресурсами, щоб Україна могла вирішувати першочергові завдання", – заявив Голова Ради ФРУ.

Дмитро Фірташ зазначив, що українському суспільству необхідно об'єднатися і разом вирішити виклики, які стоять перед країною. "У мене немає жодного граму сумніву, що ми з цим впораємося. Сьогодні не треба шукати якісь проблеми, воювати один з одним. Все суспільство має об'єднатися, щоб пройти цей виклик. Повинні об'єднатися і політики, і бізнесмени – і великий бізнес, і малий бізнес. Якщо ми знайдемо взаєморозуміння всередині країни, то я впевнений, що ми вирішимо і економічні питання. Це взаємопов'язані речі", – відзначив Голова Ради Федерації роботодавців України.