ФРТУ пропонує знизити відсоткову кредитну ставку для поповнення рухомого автомобільного складу

21 трав. 2014

Федерація роботодавців транспорту України (ФРТУ) закликає владу створити стимули для поповнення  рухомого автомобільного складу. Про це повідомив голова Федерації Орест Климпуш на черговій нараді Міністерства інфраструктури з автоперевізниками. 

 "Мінфін вивчає можливість вишукати 1,2 млрд. гривень з держбюджету на оновлення пасажирського рухомого залізничного складу, який зношений на 80%. Але не менше 80%  зношені автопарки – автобуси, тролейбуси тощо", – зазначив він.

ФРТУ, зокрема, пропонує передбачити можливість надання автоперевізникам пільгових кредитів на закупівлю нового рухомого складу, зокрема, знизити відсоткову ставку на кредит на 10%.

Також перевізники вважають за доцільне стимулювати вітчизняне виробництво автобусів для міжміських та міських перевезень, трамваїв.

Нагадаємо, 16 травня у Мінінфраструктури відбулася спільна нарада автоперевізників, представників міністерства щодо розгляду актуальних проблем автомобільної галузі. У нараді взяли участь представники регіональних організацій роботодавців, які входять до складу ФРТУ.