Річні витрати роботодавців на відшкодування пільгових пенсій за Списками 1 і 2 складають біля 4.2 млрд. грн.

4 черв. 2014

Річні витрати роботодавців на відшкодування пільгових пенсій за Списками 1 і 2 складають біля 4.2 млрд. грн. Таку цифру озвучують в Федерації роботодавців України. Ці гроші щорічно вимиваються з обігових коштів підприємств та не дозволяють вчасно і в повному обсязі виплачувати зарплату працівникам.

За даними ФРУ, загальний борг підприємств, який продовжує зростати у геометричній прогресії, вже сягнув майже 7 млрд. грн. Загалом же в Україні принаймні 600 підприємств потерпають від непомірного навантаження по фінансуванню цих пенсій, і їх кількість постійно зростає. Кожне з цих підприємств є потенційним банкрутом, оскільки Пенсійний фонд України регулярно ініціює процедури банкрутства через зростаючі борги по пільгових пенсіях і штрафних санкціях за їх несплату.

"Орієнтовна кількість працівників, які вже завтра можуть опинитися без роботи, а їх сім'ї без доходу, складає біля 150 тис. осіб", – зазначив заступник Голови Ради ФРУ Олексій Мірошниченко. За його словами, така кількість безробітних – це більше 2 млрд. грн. додаткових видатків на допомогу по безробіттю. "Бюджети за рік недоотримають 2.4 млрд. грн. єдиного внеску та біля 1 млрд. грн. податку з фізичних осіб. І це не враховуючи допомог і субсидій, які держава буде вимушена сплачувати", – підкреслив Олексій Мірошниченко.

Для вирішення ситуації, що склалась Федерація роботодавців України спільно з Міністерством соціальної політики розробила законопроект, який спрямований на зміну механізму акумулювання коштів для фінансування пільгових пенсій. Цей проект закону був зареєстрований в Парламенті у липні минулого року групою народних депутатів з Міжфракційного об'єднання "За вітчизняних промисловців та підприємців-роботодавців України" (прим. №2531-а). Він передбачає: скасування обов'язку підприємств фінансувати виплату пенсій; запровадження додаткового розміру єдиного внеску для роботодавців за осіб, які нині працюють у шкідливих та важких умовах (прим. +15% для Списку №1 та +7% для Списку №2). Крім того, законопроект містить норму, що дозволяє надати розстрочку строком на 5 років для боргів, що накопичились на момент прийняття закону.

Також, як наголошують в ФРУ, зазначений законопроект створює суттєві стимули до підвищення безпеки і покращення умов праці через економічну мотивацію роботодавця. Федерація також звернулась до голів профільних парламентських комітетів, а також ряду народних депутатів з проханням підтримати цей документ під час його розгляду.