ФРУ спільно з європейцями планує створити фонд підтримки малого та середнього бізнесу України

24 черв. 2014

КИЇВ, 24 червня 2014 року. Голова Федерації роботодавців України Дмитро Фірташ проводить переговори з бізнес-об'єднаннями європейських країн для створення фонду підтримки українського малого та середнього бізнесу в розмірі 500 млн. євро. Про це заявив Голова ФРУ Дмитро Фірташ в ході засідання Ради організації.

«Сьогодні малому і середньому бізнесу як ніколи потрібна підтримка. Тому ми у Відні опрацьовуємо питання створення міжнародного фонду, який би міг надати фінансову підтримку українським підприємцям», – сказав Дмитро Фірташ.

Голова ФРУ пояснив, що інвесторами фонду можуть стати міжнародні компанії, державні структури, Європейський Союз, а також український бізнес. Дмитро Фірташ зазначив, що протягом двох місяців проводить переговори з представниками бізнес-спільнот європейських країн.

Довідка.

Голова ФРУ Дмитро Фірташ ініціював і став найбільшим інвестором фонду підтримки малого та середнього бізнесу в Чернівецькій області «Буковина». Бюджет фонду становить 3 млн. гривень, за півтора року роботи фонд профінансував 12 проектів чернівецьких підприємців, які можуть отримати як стартовий капітал (до 80 тис. гривень), так і гривневі кредити під пільгові 12% річних (до 320 тис. гривень). На сьогоднішній день це єдиний в Україні фонд, які фінансує бізнес-проекти в реальних секторах економіки.