ФРУ виступає за збереження виробничих зв'язків із Кримом

24 черв. 2014

КИЇВ, 24 червня 2014 року. Україна не повинна втратити економічний вплив на Крим. Про це заявив Голова Федерації роботодавців України Дмитро Фірташ під час засідання Ради ФРУ.

«По-перше, нам необхідно зберегти Крим як ринок збуту. По-друге, потрібно не втратити виробничі зв'язки між підприємствами материка і півострова. По-третє, українським бізнесменам, які працюють у Криму, потрібно зберегти ринки збуту в Україні, Європейському Союзі, США для того, щоб їх не змусили продати їх бізнес росіянам», – сказав Дмитро Фірташ, звертаючись до 80 голів територіальних і галузевих об'єднань підприємств з усієї України.

Дмитро Фірташ зазначив, що Федерація роботодавців України бере активну участь у розробці законопроектів, які дозволять зняти проблеми в організації економічних взаємин українських підприємств у Криму і на материковій частині України. Серед найбільш гострих питань – введення режиму міжнародної торгівлі, що призведе до подвійного оподаткування, і неможливість підтвердити кримське походження товарів, що фактично блокує експорт продукції в країни ЄС.

«Необхідно доопрацювати законопроекти і забезпечити максимально сприятливі умови для роботи українських підприємств у Криму, наскільки це можливо в нинішній ситуації», – сказав Дмитро Фірташ.