Дмитро Фірташ закликає владу не застосовувати санкції до бізнесу за несплату податків на Сході України до завершення бойових дій

25 черв. 2014

КИЇВ, 25 червня 2014 року. Голова Ради Федерації роботодавців України Дмитро Фірташ закликає владу ввести мораторій на застосування санкцій до бізнесу на Сході України до завершення бойових дій. Сьогодні не всі підприємства можуть вчасно заплатити податки або провести розрахунки, а це привід для порушення кримінальної справи проти керівників та посадових осіб підприємств.

"Ми можемо зіткнутися з ситуацією, коли керівництво підприємств Сходу масово потрапить під кримінальні статті просто тому, що йдуть затримки по фінансових операціях і розрахунках з контрагентами. Це ж стосується своєчасної сплати податків. Держава не може вимагати від бізнесу виконання всіх зобов'язань, тиснути перевірками, стягувати штрафи, пеню, заводити кримінальні справи доти, доки не забезпечить стабільні умови роботи", – сказав Дмитро Фірташ в ході засідання Ради Федерації роботодавців України.

Голова Ради ФРУ зазначив, що за оцінками регіональних організацій роботодавців, на Сході багато підприємств припиняють свою діяльність, вантажообіг на Сході скоротився на 50%, обороти малого та середнього бізнесу скоротилися на 80%. Дмитро Фірташ закликав керівників і власників підприємств в нинішніх умовах робити все можливе для збереження робочих місць.