Польський бізнес підтримує ФРУ

9 лип. 2014

Польські партнери готові надати українському бізнесу сприяння і експертну підтримку в питаннях адаптації до європейського законодавства та норм ведення бізнесу. На цьому наголосив голова об'єднання "Роботодавці Польщі" Анджей Маліновскі у своєму листі до Голови Ради Федерації роботодавців України Дмитра Фірташа.

Анджей Маліновскі висловив Дмитру Фірташу й бізнес-спільноті України вітання з нагоди підписання Угоди про асоціацію України та ЄС. "Підписання економічної частини Угоди про асоціацію України з Європейським Союзом є важливим кроком у реалізації європейського майбутнього України", – зазначив голова об'єднання "Роботодавці Польщі".

У свою чергу, Дмитро Фірташ у відповіді польському колезі високо оцінив перспективи співпраці, які відкриває українській та європейській діловій спільноті Угода про асоціацію України з ЄС.

Лідер українських роботодавців висловив подяку польським партнерам за постійну і послідовну моральну підтримку, яку відчували і відчувають українці протягом нинішнього складного періоду в новітній історії нашої держави.

 
Довідково.

У листопаді 2011 року Дмитро Фірташ та Анджей Маліновскі підписали Угоду про співробітництво між Федерацією роботодавців України та об'єднанням "Роботодавці Польщі". Обидві організації представляють інтереси ділових кіл на міжнародній арені, зокрема в рамках Міжнародної організації роботодавців (МОР).