Платформа громадянського суспільства у Брюсселі

20 лют. 2015

18-19 лютого Виконавчий Віце-президент Конфедерації роботодавців України Олексій Мірошниченко у складі делегації Української частини Платформи громадянського суспільства взяв участь в ознайомчому візиті до Європейського економічного і соціального комітету.

Метою візиту було обговорення шляхів скорішого започаткування Платформи Громадянського Суспільства Україна – ЄС, яка відповідно до ст. 469 Угоди про Асоціацію України та ЄС складається з представників Європейського економічного і соціального комітету та громадянського суспільства України.

Українська сторона завершила формувати свій склад 24 грудня 2014 року, склавши її з 26 представників та ввівши до її складу 5 представників національних бізнес-об'єднань – Федерації роботодавців України, Конфедерації роботодавців України, Українського союзу промисловців і підприємців, Торгово-промислової палати України та Американської торгової палати.

Представники сторони бізнесу зустрілися з членами Групи 1 Європейського економічного і соціального комітету та повідомили їх про очікування організацій Українського бізнесу від співпраці з представниками сторони роботодавців Європейського економічного і соціального комітету. Зокрема, домовилися розглянути можливість провести в Україні, у другій половині 2015 року, економічний форум Україна – ЄС за участі провідних бізнес-кіл та організацій ЄС та України.

Під час консультацій із представниками європейської сторони Платформи громадянського суспільства та Президентом ЄСЕК Анрі Маллосу було досягнуто попередньої домовленості щодо організації спільної зустрічі Платформи у березні-квітні цього року.

Як зазначив Виконавчий Віце-президент Конфедерації роботодавців України Олексій Мірошниченко, головним для представників бізнесу у діяльності Платформи є не процес, а результат, продукт її діяльності, який повинен мати конкретного адресата та бути необхідним для урядів, органів Асоціації, а також громадянського суспільства України та ЄС.