Роботодавці просять Мінсоцполітики роз’яснити порядок відшкодування виплат мобілізованим працівникам

25 бер. 2015

КИЇВ, 25 березня 2015 року. Федерація роботодавців України звернулася до Міністра соціальної політики Павла Розенка з проханням роз'яснити порядок відшкодування виплат мобілізованим працівникам.

Постановою Кабміну №105 від 4 березня 2015 року був затверджений Порядок виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період. Цим документом, зокрема, передбачено, що для виплати компенсації підприємство повинно подавати щомісяця, до 15 числа, органу соціального захисту населення звіт про фактичні витрати на виплату середнього заробітку працівникам. Проте, порядком не врегульовано питання щодо компенсації з бюджету роботодавцям виплат зазначеним працівникам за період до набрання ним чинності.

Згаданий документ також передбачає обов'язок роботодавця погоджувати звіт про фактичні витрати на виплату середнього заробітку працівникам з районним або міським військовим комісаріатом, який здійснював призов працівника на військову службу. На сьогоднішній день на багатьох підприємствах працює значна кількість призовників з різних регіонів України. При цьому, відповідні військові комісаріати мають значну територіальну віддаленість від таких підприємств, що фактично унеможливлює погодження необхідних звітів на паперових носіях у визначений порядком строк. З огляду на це, роботодавці хочуть отримати від профільного міністра роз'яснення щодо можливості оперативного погодження таких звітів шляхом застосування засобів факсимільного зв'язку або в електронній формі.

Крім того, в Федерації роботодавців України ініціювали перед Мінсоцполітики питання про відміну обов'язку роботодавців доводити факти призову їх працівників перед органами соціального захисту населення. Як зазначають в ФРУ, такий підхід до вирішення питань соціальної політики є непродуманим і надмірно обтяжливим для роботодавців, оскільки державні органи мають забезпечувати здійснення обміну інформацією із зазначених питань самостійно. 

В ФРУ також зазначають, що на етапі розробки порядку роботодавці надавали свої зауваження та пропозиції, з урахуванням яких можна було уникнути проблем з реалізації цього порядку, зокрема, і зазначених вище.