Об'єднання роботодавців країн Європи та СНД виступають за бізнес без кордонів на всьому євроазіатському просторі

8 лип. 2015

Найбільші організації роботодавців Центральної і Східної Європи, Прибалтики та СНД виступають за бізнес без кордонів на всьому євроазіатському просторі. Таке рішення прийняли керівники 15 бізнес-об'єднань, за результатами щорічного засідання Міжнародної координаційної ради об'єднань роботодавців (МКРОР), що проходило 7 липня у м. Варна (Болгарія).

"У сучасних непростих економічних умовах стимулювання міжнародної торгівлі, поліпшення умов для роботи та відкриття бізнесу, залучення додаткових інвестицій є найбільш ефективними способами підтримки економічного зростання та створення нових робочих місць. Тому так важливо розвивати бізнес без кордонів, і, зокрема, у сфері торгівлі", - сказав заступник Голови Ради ФРУ Олексій Мірошниченко, який цього року представляв Федерацію в МКРОР.

Всі члени МКРОР висловили необхідність налагодження системи координації діяльності Ради з BUSINESSEUROPE - неурядовою бізнес-асоціацією, що представляє інтереси 41 національної бізнес-організації в 35 європейських країнах. Крім того, планується налагодити координацію МКРОР з аналогічними BUSINESSEUROPE організаціями, що представляють азіатські країни, в тому числі, де присутні Китай і Російська Федерація.

Наступне засідання МКРОР має відбутись 10 жовтня 2015 року, у м. Алма-Ати (Казахстан). Всі члени Ради також обрали президента Асоціації промислового капіталу Болгарії Васіла Велева головою МКРОР у 2016 році. До цього головою МКРОР був голова Правління Конфедерації роботодавців Республіки Казахстан Кадир Байкенов.

 
Довідка.

Міжнародна координаційна рада об'єднань роботодавців (МКРОР) є дорадчим органом 15-ти об'єднань роботодавців країн Центральної і Східної Європи, Прибалтики та СНД. До її складу входять організації роботодавців з країн: Азербайджану, Білорусії, Болгарії, Вірменії, Греції, Естонії, Казахстану, Латвії, Литви, Польщі, Російської Федерації, Румунії, Угорщини, України. Щороку обирається новий голова МКРОР серед країн-членів Ради.