Створення умов для розвитку трьох високотехнологічних підприємств Закарпаття може допоможе створити, щонайменше, близько 4-5 тисяч нових робочих місць

28 лип. 2015

УЖГОРОД, 27 липня 2015 року. Створення умов для розвитку трьох високотехнологічних підприємств Закарпаття допоможе створити, щонайменше, близько 4-5 тисяч нових робочих місць. Про це заявив генеральний директор Федерації роботодавців України Руслан Іллічов після відвідання закарпатських підприємств з іноземними інвестиціями «Єврокар», «Джебіл» та «Ядзакі».

Компанія «Єврокар» налагодила збирання нової моделі автомобілів комфорт-класу Skoda Superb B8. Завдяки відкриттю нового цеху, на підприємстві «Єврокар» було створено близько 400 нових робочих місць.

«Цього місяця в Україні без допомоги держави запущено два нових виробництва – розпочало роботу підприємство с виробництва скла у Луганській області, друге відкрите виробництво – в цехах концерну «Єврокар». Сьогодні складно недооцінити важливість роботи, яку роблять підприємці, роботодавці з відновлення та розвитку промисловості. Курс на створення нових робочих міць є головним для Федерації роботодавців України та повинен стати пріоритетним і для уряду», – заявив генеральний директор ФРУ Руслан Іллічов під час церемонії запуску нового виробництва на підприємстві «Єврокар». Руслан Іллічов вручив медалі «За заслуги» двом співробітникам підприємства – генеральному директору, голові правління Закарпатської обласної організації роботодавців у сфері автомобілебудування Ігорю Царенко та члену наглядової ради компанії «Єврокар» Володимиру Панову.

В ході поїздки Руслан Іллічов також відвідав два підприємства з іноземними інвестиціями – «Джебіл» та «Ядзакі», які виробляють електроніку та електротехнічне оснащення для крупних автомобільних концернів.

«Керівники двох підприємств відзначили, що вони готові розвивати високотехнологічне виробництво у Закарпатській області, материнські компанії у Китаї та Японії готові переносити виробництво з Польщі та Угорщини до України та створити близько 4-5 тисяч нових робочих місць. Для цього необхідно, щоб держава виконала обіцянки і в повному обсязі реалізувало можливості технопарку «Соломоново». Мова йде про спрощення декларування багатономенклатурного імпорту та надання задекларованих при створення ВЕЗ пільг», – сказав Руслан Іллічов. За його словами, для Федерації роботодавців пріоритетом було і залишається створення інституційних умов для розвитку промисловості. Разом з тим, надання сприяння у розвитку конкретних підприємств відіграє важливу роль у залученні в Україну крупних іноземних компаній, наповненні місцевих бюджетів, створенні нових робочих місць.

Компанія «Єврокар» - провідний виробник легкових автомобілів на території України. За ліцензією німецького концерну VW «Єврокар» виробляє ряд моделей автомобілів Skoda.

Завод компанії «Джебіл» спеціалізується на виробництві мікроелектроніки для телекомунікацій. На підприємстві працюють 1,5 тисячі українських фахівців.

Підприємство «Ядзакі» виробляє комунікаційні системи для концерну VW. На підприємстві також працюють близько 1,5 тисяч фахівців.