Розпочато формування представництва сторони роботодавців у складі Української частини Платформи громадянського суспільства Україна – ЄС

12 лист. 2015

За ініціативи Спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні (СПО роботодавців) розпочався процес формування представництва сторони роботодавців у складі Української частини Платформи громадянського суспільства Україна – ЄС. До кінця 2015 року має бути сформовано другий склад Української частини Платформи, до складу якої мають увійти три представника від СПО роботодавців.
 
До кандидатів висуваються певні критерії, серед яких:
 
· досвід роботи з органами влади, міжнародними і вітчизняними організаціями, у тому числі організаціями громадянського суспільства, у сфері європейської інтеграції;
 
· участь у міжнародних і національних публічних заходах з питань європейської інтеграції;
 
· наявність формалізованих зв'язків із Всеукраїнським об'єднанням організацій роботодавців, що направляє кандидатуру;
 
· вільне володіння однією з основних мов ЄС.
 
 
Довідково.
Платформа громадянського суспільства – один з чотирьох моніторингових органів процесу асоціації Україна – ЄС, утворений відповідно до ст. 469, 470 Угоди про Асоціацію України та ЄС.
 
З Європейської сторони Платформа формується Європейським соціально-економічним комітетом (ЄСЕК) з представників європейських профспілок, роботодавців та представників громадянського суспільства. З Української сторони формування складу Платформи відбувається представниками громадянського суспільства.
 
У 2015 році українська частина Платформи сконцентрувалась на підготовці робочих документів стосовно огляду урядової політики у сферах "Енергетика та енергоефективність" та "Боротьба з корупцією і верховенство права".