Семінар ЄФО «Формування системи прогнозування потреб у професійних навиках та кваліфікаціях в Україні»

16 лют. 2016

Київ, 16 лютого 2016 р. Виконавчий Віце-президент Конфедерації роботодавців України, Президент Інституту професійних кваліфікацій Олексій Мірошниченко взяв участь у семінарі Європейського фонду освіти «Формування системи прогнозування потреб у професійних навиках та кваліфікаціях в Україні. Основні висновки щодо розробки кількісної моделі прогнозування потреб у професійних навиках та кваліфікаціях», що відбувся сьогодні в Інституті демографії та соціальних досліджень імені М.В. Птухи НАН України. 
 
Основні питання які обговорювалися під час семінару: сучасний стан та основні висновки щодо розробленої моделі прогнозування: досягнення, виклики та перспективи; можливості забезпечення функціональності моделі та її застосування у реальних умовах: пропозиції щодо подальших дій; формування системи визначення та прогнозування потреб у професійних навичках (на коротко- та середньострокову перспективу, а також на національному, регіональному та секторальному рівнях): ідеї та пропозиції від зацікавлених сторін та інституцій-учасників. 
 
Участь у семінарі взяли представники Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства соціальної політики України, Міністерства освіти і науки України, Державної служби зайнятості, Державної служби статистики України, організацій роботодавців, професійних асоціацій, міжнародні експерти й науковці.
  
Презентації:
· Едуарда Кастель-Бранко. Anticipation and matching. Methodological guides