Представник ФРУ представив у Брюсселі інтереси Європейської частини Міжнародної організації праці

17 бер. 2016

У Брюсселі завершив свою роботу 4-й щорічний Форум з питань політики розвитку (Policy Forum on Development, PFD), що об'єднав представників більше шестидесяти великих неурядових організацій, 42 регіональні мережі та 13 платформ ЄС.
 
Заступник Генерального директора Федерації роботодавців України Родіон Колишко представляв на Форумі інтереси Європейської частини Міжнародної організації роботодавців.
 
Основною темою Форуму було обговорення плану дій про виконання Програми розвитку ЄС-2030, поєднання індикаторів її виконання з Цілями сталого розвитку (Sustainable Development Goals, SDG), що були розроблені на заміну Цілям розвитку тисячоліття (Milleniun Development Goals, MDG) і виконання яких закінчилося у 2015 році.
 
У свою чергу Євросоюз останнім часом видав кілька позиційних документів, серед яких особливо виділяється Комунікативний документ Європейської Комісії "Гідне життя для всіх: від бачення до колективних дій" (A decent Life for all: from vision to collective action).
 
"Для України долучення до виконання цих цілей є надзвичайно актуальним, особливо в контексті поглиблення співпраці з ЄС та підписання найближчим часом нової програми МОП "Гідна праця". Впевнені, що під час реалізації всіх зазначених ініціатив інституту громадянського суспільства знайдуть багато спільних індикаторів і заходів, що матимуть позитивний ефект для динамічного розвитку країни та виконання її міжнародних зобов'язань", - прокоментував заступник гендиректора ФРУ Родіон Колишко.