Майбутнє робітничих професій: нові вимоги - нові підходи

31 бер. 2016

 
У конференції взяли участь представники Міністерства освіти і науки України, корпорації СКМ, Федерації роботодавців України, Державної служби зайнятості, Інституту модернізації змісту освіти. 
 
Під час заходу представлено досвід та напрацювання компаній «Метінвест» і «ДТЕК» щодо сучасної підготовки персоналу, зокрема, перші результати підготовки учнів в професійно-технічних навчальних закладах підприємств групи «Метінвест» за новими професійними стандартами. 
 
Заступник голови Ради Федерації роботодавців України,  Виконавчий Віце-президент Конфедерації роботодавців України Олексій Мірошниченко презентував доповідь «Консолідуюча роль Федерації роботодавців України у розробці професійних стандартів». «Розроблення  професійних стандартів триває в Україні давно, але тільки останнім часом стало можливим і необхідним консолідувати позиції різних заінтересованих сторін у питаннях розроблення та застосування професійних стандартів», - відзначив О. Мірошниченко у своєму виступі. 
 
Олексій Мірошниченко також торкнувся питань децентралізації управління освітою, нової моделі державного замовлення освітніх послуг, професійної орієнтації, навчання на робочому місці тощо.