Українська сторона Платформи громадянського суспільства отримала нового Голову

3 лют. 2017

3 лютого відбулося чергове засідання Української сторони Платформи громадянського суспільства (УС ПГС).  Новою Головою на наступні 10 місяців   було обрано Зоряну  Міщук  - представника громадянського суспільства, яка замінила на цій посаді  Григорія Осового, якій очолював УС ПГС з травня 2016 року.

Крім зміни керівництва учасники УС ПГС розглянули практичні аспекти організації моніторингу виконання Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС, проект публічного звіту щодо підсумків діяльності УС ПГС у 2016 році та організацію роботи робочих груп УС ПГС.

Окремо було розглянуто питання скликання наступної Асамблеї  УС ПГС, з метою чого був створений Організаційний комітет, до складу якого включено представника Конфедерації роботодавців України Родіона  Колишка.

Довідково:

Платформа громадянського суспільства – передбачений ст.. 469 – 270 Угоди про Асоціацію орган, утворений з представників громадськості з метою  моніторингу  стану виконання Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС. Складається з двох сторін: сторону України представляють 15 представників (6 керівників експертних робочих груп та 9 представників від сторін роботодавців, профспілок та сектору громадських організацій), Сторону Єс представляють представники Європейського економічно-соціального комітету (EESC).