Круглий стіл «Вісім державницьких пріоритетів для України. Виклики на 2017 рік»

6 лют. 2017

6 лютого у конференц-залі Верховної Ради України був проведений круглий стіл «Вісім державницьких пріоритетів для України. Виклики на 2017 рік» (організатори - Народний депутат України, Голова Комітету Верховної Ради України у закордонних справах Ганна Гопко та Інститут суспільно-економічних досліджень (ІСЕД), у якому взяв участь Виконавчий Віце – президент Конфедерації роботодавців України Олексій Мірошниченко.

Метою проведення було визначення пріоритетних напрямків державної політики для країни та створення діалогових платформ для співпраці представників законодавчої і виконавчої гілок влади, експертів та міжнародної спільноти для вирішення першочергових викликів , постають перед Україною у 1017 році та у середньостроковій перспективі.

Після аналізу тенденцій реалізації державної політики за останні роки ІСЕД були виявлені проблеми і, таким чином, окреслені напрямки для обговорення під час проведення круглого столу, а саме:

1. Зовнішня політика як фактор національної безпеки

2.   Ефективне врядування через зміни у системі ухвалення рішень

3.   Прискорення економічного розвитку

4.   Ефективні публічні фінанси та фіскальна прозорість

5. Регіональна політика, орієнтована на розвиток

6. Справедлива соціальна політика

7. Модернізація будівництва та нова житлова політика: якість і безпека

8. Енергетична безпека: незалежність та ефективність


«Конфедерація роботодавців України», як представник бізнесу та учасник соціального діалогу, не може стояти осторонь та спостерігати. Вона повинна приймати активну учать у вирішенні першочергових питань соціальної політики та економічного розвитку, які стають перед Україною, і вже зроблено для цього дуже багато, - зазначив у своєму виступі Олексій Мірошниченко.