Новий онлайн-каталог українських інвесторів в стартапи

19 квіт. 2017

Асоціація UVCA зібрала дані по найактивнішим інвесторам України в єдиний онлайн-каталог Investors Book. Тут є інформація про венчурні фонди, акселератори і інкубатори, фонди прямих інвестицій та інших учасників інвестиційного ринку.

У Investors Book зібрана інформація по 34 компаніям. За даними UVCA, в Україні активно інвестують 17 венчурних фондів, 6 фондів прямих інвестицій і 1 корпоративний фонд (HP Tech Ventures).

У каталозі можна знайти назви фондів, їх контактні дані, портфельні компанії, критерії для відбору стартапів ,невелику інвестиційну стратегію , середній обсяг раунду і т.д. За даними Investors Book, в середньому портфель інвестиційного фонду становить близько 20 компаній, фондів, які готові вкладати від $ 50 000 до десятків мільйонів, залежно від раунду і проекту. При цьому більшість фондів (37%) готові інвестувати від $ 100 000 до $ 1 млн. Основним критерієм відбору до каталогу була інвесторська активність за останні 5 років і готовність вкладати капітал в українські стартапи та IT-компанії. Ангельські інвестори до каталогу не увійшли, але є дані про асоціацію UAngel. До каталогу увійшли не всі фонди, як пояснюють в UVCA, це ті компанії, які не побажали розкрити інформацію або ж відмовилися від участі в каталозі.

Поки що Investors Book - це пробне видання, воно опубліковано тільки на SlideShare і ще буде редагуватися. Фінальну версію обіцяють викласти у відкритий доступ в зручному вигляді. UVCA планує оновлювати каталог в міру появи нових учасників ринку.

UVCA Investors Book 2017: Who is Who on The Ukrainian Investment Market

https://www.slideshare.net/UVCA/uvca-investors-book-2017-who-is-who-on-ukrainian-investment-market

Джерело https://delo.ua/business/vyshel-onlajn-katalog-ukrainskih-investorov-v-startapy-329797/?supdated_new=1492632737