Олексій Мірошниченко: Трудовий кодекс може стати баластом економічних реформ

14 черв. 2017

Чи пробували ви коли-небудь пояснити іноземним партнерам, чому в Україні, починаючи з 24 грудня та закінчуючи 16 січня, зупиняються усі бізнес-процеси? Або, наприклад, чи не смішно вам, що міжнародний День Праці в Україні відзначають не ударною працею, а напів-тверезими вихідними на природі?

Традиції - скажете ви. Можливо. Але, зараз такі традиції будуть закріплені на законодавчому рівні. Поверховий аналіз нового проекту трудового кодексу, який виноситься на голосування в другому читанні, показує, що з 365 календарних днів, робочими залишається лише 200. Щорічна відпустка збільшується до 28 днів і додатково вводиться 17 видів відпусток. Розкажіть про це, наприклад, працюючий людині Японії, у якої річна відпустка не може перевищувати 10 днів, вона не зрозуміє.

Проста ліквідація інституту трудових книжок заощадить державі і бізнесу більше 500 млн. грн на адмініструванні, веденні та зберіганні цих раритетів. Але, про поняття електронних реєстрів в трудових відносинах ми не чули.

І, найстрашніше, що Президент і Уряд буквально зубами «вигризають» кожну строчку рейтингу doing business, підвищуючи інвестиційну привабливість української економіки, спрощуючи всі регулятивні механізми, мінімізуючи адміністративні. І що ми бачимо в трудовому кодексі? Інспекція праці перетворюється в відверто караючий механізм. Спробуйте пояснити власнику малого і середнього бізнес, а ще гірше - іноземному інвестору, чому різного роду пожежники, податківці, працівники санепідемстанції - пішли з ринку корупційних поборів, а борці за чистоту робочого тижня, окупували його з неймовірними повноваженнями і розмірами штрафів. Хто-небудь сумнівається, що цей механізм - прямий шлях до корупції?

 Наприкінці, головне - новий проект трудового кодексу однозначно закріплює презумпцію вини роботодавця. Відмовляєте в працевлаштуванні потенційному працівнику - письмово аргументуйте, аж до судових розглядів. Спробуєте вирішити спірні моменти в судовому порядку - готуйтеся до неминучого програшу і подальшої компенсації.

В цілому, роботодавці подали понад 100 істотних поправок до трудового кодексу. Більшу частину ми змогли відстояти, однак ряд ключових моментів так і не були узгоджені. Тому рекомендуємо Уряду приготуватися до чергової хвилі невдоволення і питань з боку іноземних інвесторів, а також до погіршення позицій України в світових рейтингах, які характеризують простоту ведення бізнесу та інвестиційної привабливості. Згортання ж бізнес-активності, створить замкнуте коло - зростання безробіття, посилення соціального навантаження на бюджет, погіршення соціальних показників.

https://realist.online/article/trudovoj-kodeks-mozhet-stat-ballastom-ekonomicheskih-reform