Наставництво на виробництві: крок за кроком

14 черв. 2017

Міністерство соціальної політики виступило з ініціативою  щодо оновлення нормативної бази, що регулює питання організації наставництва на виробництві. Цей механізм,  може здатися «радянським пережитком», але успішно розвивається в більшості країн ЄС  та світу і надзвичайно позитивно зарекомендував себе як найбільш успішна практика адаптації молодого працівника на робочому місці.

У Міністерстві соціальної політики відбулася нарада з обговорення проекту Примірного положення про організацію наставництва на підприємстві, яке було розроблено Мінсоцполітики з метою впровадження системи наставництва для професійної адаптації та професійного розвитку працівників, які вперше прийняті на роботу, переведені для виконання роботи за іншою професією або на іншу посаду та потребують набуття досвіду практичної роботи, освоєння додаткових професійних знань, умінь та навичок.  

Під час наради обговорювалися  питання доцільності відродження наставництва та пропозиції до проекту Примірного положення про організацію наставництва на підприємстві, а також представники бізнесу, які були присутні на нараді,  ділилися своїм досвідом організації наставництва на підприємстві.

«Економічні кризи та нестабільність української економіки не сприяли відродженню руху наставництва. Прагнення вітчизняних роботодавців подолати кризові явища в економіці, у тому числі за рахунок підвищення якості та конкурентоспроможності робочої сили, знову посилити нагальну потребу у відродженні руху наставництва. Вирішення цього завдання має здійснюватися на основі системного підходу», - запевняють у Конфедерації роботодавців України.