Конфедерація роботодавців України підтримує позицію громадської організації «Європа без бар’єрів»

12 лип. 2017

Конфедерація роботодавців України підтримує позицію громадської організації «Європа без бар’єрів», яка працює у сфері свободи пересування та лібералізації авіаційного сполучення між Україною та країнами Європейського Союзу, та звертається до Кабінету Міністрів України, керівництва державного підприємства «Бориспіль» та керівництва авіакомпанії Ryanair відновити переговори щодо умов здійснення Ryanair пасажирських перевезень в Україні.

На наш погляд припинення переговорів та проголошена компанією Ryanair відмова від українського ринку несе репутаційні та фінансові ризики для України.

Ми виступаємо за встановлення рівних і прозорих умов функціонування авіаційного ринку, що в кінцевому рахунку матиме користь для громадян України, які матимуть можливість доступу до дешевих авіаперевезень за моделлю «лоукост».

У звязку з цим ми закликаємо:

·        Кабінет міністрів України разом з іншими зацікавленими партнерами в стислі терміни виробити спільну позицію щодо умов можливого заходу Ryanair на український ринок пасажирських авіаперевезень та презентувати її;

·         Керівництво компанії Ryanair – повернутися до переговорів, щодо умов здійснення компанією  пасажирських перевезень в Україні.

 Текст заяви http://europewb.org.ua/yevropa-bez-bar-yeriv-zaklykaye-vsi-storony-povernutysya-do-peregovoriv-shhodo-ryanair/Теги: конфедерація роботодавців України , Кабінет міністрів України , Європа без бар’єрів , авіакомпанії Ryanair