Експертами обговорювалися шляхи вдосконалення системи професійної підготовки державних службовців

3 жовт. 2017

29 вересня 2017 р. відбулося експертне обговорення на тему:«Стан та перспективи професійної освіти для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування», яке було підтримано Міжнародним фондом «Відродження».

Серед питань, що були підняті під час зустрічі, зокрема, були:

- Чи є ефективною чинна система підготовки та перепідготовки державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування?

- Хто має формувати замовлення на підготовки та перепідготовку державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування і хто має за це платити?

- Яким має бути зміст навчання для державних службовців та підходи і методика до навчання державних службовців?

- Як має оцінюватися ефективність навчання для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування?

- Як забезпечити кар’єрні перспективи для осіб, що пройшли навчання за спеціальністю «Публічне адміністрування»?

- Якими мають бути основні напрямки реформи система підготовки та перепідготовки державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування?

Як зазначив Радник Конфедерації роботодавців України Родіон Колишко, який взяв участь в експертному обговоренні, «відсутність еталону професійної компетентності державного службовця нівелює всі позитиви сучасних методів та форм їх підготовки та підвищення кваліфікації». На думку експерта, таким еталоном має бути затверджений комплекс професійних стандартів, розроблених Національним агентством України з питань державної служби у співпраці з провідними освітніми та експертними установами у сфері навчання та підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування.Теги: конфедерація роботодавців України , навчання дорослого населення , професійні кваліфікації , Родіон Колишко