Експертами було обговорено прогрес України у виконанні Цілей Сталого Розвитку

13 жовт. 2017

12 жовтня 2017 р. за ініціативи Інституту суспільно-економічних досліджень (ІСЕД) було організовано експертне обговорення прогресу України у виконанні Цілей Сталого Розвитку (ЦСР).

Дослідники презентували звіт, який аналізує формальні аспекти виконання Україною ЦСР. Аналізу були піддані чинні стратегічні документи уряду у різних сферах, що охоплені ЦСР, що стосуються, зокрема, економічної, соціальної політики та політики у сфері охорони довкілля.

Експерти в цілому погодилися з висновками ІСЕД, відмічаючи, зокрема, необхідність концентрації аналізу не на формальній стороні виконання зобов'язань Урядом, а на змісті заходів та реальному прогресі їх виконання.

Довідково:

Цілі сталого розвитку (ЦСР) схвалені 25 вересня 2015 року 193 державами-членами Організації Об’єднаних Націй на Саміті зі сталого розвитку в Нью-Йорку до 2030 року. Для адаптації Глобальних ЦСР до національних умов важлива їх імплементація урядами держав-членів ООН у ключові державні стратегічні документи і забезпечення їх виконання.Теги: конфедерація роботодавців України