Конфедерація роботодавців України закликає відновити роботу порому Варна-Чорноморськ

10 лист. 2017

Конфедерація роботодавців України звернулася до Віце-прем’єр-міністра України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Климпуш-Цинцадзе з ініціативою підтримати колег з Болгарії щодо відновлення транспортного, логістичного та комунікаційного зв’язку між Україною та Болгарією.

На сьогоднішній день, в силу незрозумілих причин, чи то економічних, чи то геополітичних, виникла серйозна проблема щодо експлуатації поромної переправи між Варною і Чорноморським, яка досягла свого апогею, та ставить під загрозу подальше міжнародне співробітництво України і Болгарії.

«На наш погляд, відсутність поромного сполучення між нашою державою та Болгарією негативно впливає на економіку та торгові відносини між двома країнами та перешкоджає зростанню товарообміну між ними», - прокоментував Виконавчий Віце-президент Конфедерації Олексій Мірошниченко.

Слід зазначити, що потенціал поромної переправи «Варна-Чорноморськ» дуже великий. Після її введення в експлуатацію 1978 року, в кінці 80-х років минулого століття, вантажопотік в обох напрямах досяг 3,2 млн.т., перевезення здійснювалось чотирма спеціальними трипалубними суднами, виготовленими в Норвегії.Теги: конфедерація роботодавців України , новини роботодавців , Олексій Мірошниченко , Виконавчий Віце-президент