Хто працюватиме в Україні через 10 років?

13 бер. 2018

Конфедерація роботодавців України та Міністерство соціальної політики України запрошують представників засобів масової інформації на обговорення важливої теми трудової еміграції у форматі круглого столу - “Майбутнє ринку праці в Україні”. Публічний пошук шляхів подолання кризового явища у трудовій сфері країни проходитиме за підтримки Інституту професійних кваліфікацій.

Захід відбудеться 19 березня, з 11.00 до 13.30 у приміщенні Великої конференц – зали Національної академії наук України, за адресою: м.Київ, вул. Володимирська,55. Вхід для журналістів за посвідченнями.

Важливість теми, що підіймається, для сталого розвитку бізнесу, регіонів та країни в цілому є беззаперечною, оскільки більше 50% опитаної молоді прагне залишити країну в пошуках кращих умов життя і праці. В Україні вже фізично не вистачає працівників, зберігається розрив між результатами навчання і вимогами роботодавців до компетенції спеціалістів.

Серед питань, що плануються до обговорення, зокрема, - можливі шляхи запобігання трудової еміграції з України; важливість прогнозу розвитку трудових ресурсів, створення балансу трудового потенціалу, особливо в умовах децентралізації; необхідність стимулювання розвитку внутрішньої трудової міграції як альтернативи зовнішній.

До участі в круглому столі запрошені народні депутати України, представники Кабінету Міністрів, Адміністрації Президента України, РНБОУ, міністерств, академічних і наукових кіл, соціальних партнерів, аналітичних центрів, міжнародних і громадських організацій.
Теги: конфедерація роботодавців України