Презентація законопроекту «Про національне бюро фінансової безпеки України»

18 квіт. 2018

17 квітня 2018 року при Торгово-промисловій палаті України, за сприяння Спілки малих, середніх і приватизованих підприємств України, відбулась презентація проекту Закону України «Про національне бюро фінансової безпеки України». Участь в презентації взяла директор департаменту соціально-трудових відносин Конфедерації роботодавців України Наталія Петраківська.

За словами автора цього законопроекту, голови комітету ВРУ з питань податкової та митної політики Ніни Южаніної «Бізнес завмер в очікуванні цього проекту закону».

Законопроектом запропоновано створити новий державний правоохоронний орган - Національне бюро фінансової безпеки України (далі – НБФБ), на який на основі кримінального аналізу та аналізу ризиків покладається усунення загроз фінансовій безпеці держави, у тому числі шляхом запобігання, виявлення, припинення, розслідування та розкриття кримінальних правопорушень у сфері господарської діяльності, віднесених до його підслідності, які прямо чи опосередковано завдають шкоди публічним фінансам, а також запобігання їх вчиненню у майбутньому.

Очікується, що проект Закону України «Про національне бюро фінансової безпеки України» буде розглянутий у першому читанні Парламентом вже цього четверга.

Сподіваємось, що у разі прийняття зазначеного законопроекту, новий правоохоронний орган відновить довіру бізнесу і інвесторів до державної політики, - зазначає директор департаменту соціально-трудових відносин Конфедерації роботодавців України Наталія Петраківська.
Теги: Директор департаменту соціально-трудових відносин , конфедерація роботодавців України , Наталія Петраківська