Конфедерація роботодавців долучилася до виконання Стратегії розвитку малого і середнього підприємництва в Україні

15 трав. 2018

10 травня 2018 р. Уряд розпорядженням від 10 травня 2018 р. № 292-р затвердив План заходів з реалізації Стратегії розвитку малого і середнього підприємництва в Україні на період до 2020року.

План містить багато позицій і напрямів, попереду чекає велика робота по імплементації. Особливо важливими, на думку роботодавців, є позиції, пов’язані із здійсненням заходів та сприяння підготовці проведенню оцінки реалізації Акту з питань малого бізнесу для Європи щодо України, яка готується Організацією економічного співробітництва та розвитку, продовження здійснення системного перегляду регуляторних актів у ключових сферах економіки, розширення доступу малого і середнього підприємництва до публічних закупівель тощо.

Окремо виділяються заходи, спрямовані на підвищення гнучкості ринку праці, зокрема, підготовка пропозицій щодо дистанційної зайнятості, активізація співпраці між суб’єктами малого і середнього підприємництва та професійно-технічними і вищими навчальними закладами з метою адаптації навчальних програм до потреб ринку праці, удосконалення методологічних засад складення середньострокового прогнозу потреб ринку праці у фахівцях та робітничих кадрах. До реалізації зазначених заходів долучено Конфедерацію роботодавців України, яка відома своїми ініціативами і досягненнями у сфері оптимізації програм підготовки фахівців та формуванням аналізу трудових ресурсів у галузевому та регіональному розрізах (http://www.futureskills.org.ua/ ).
Теги: думка роботодавців , конфедерація роботодавців України