Конфедерація відстоює посилення кадрової політики у секторі оборони та безпеки

14 черв. 2018

Сьогодні на засіданні Урядового комітету з питань економічної, фінансової та правової політики, розвитку паливно-енергетичного комплексу, інфраструктури, оборонної та правоохоронної діяльності підтримано Стратегію розвитку оборонно-промислового комплексу України на період до 2028 року. За пропозицією Виконавчого Віце-президента Конфедерації роботодавців Олексія Мірошниченка в проекті Стратегії посилено питання забезпечення сектору безпеки і оборони професійними кадрами. «Не може бути конкурентним цей найважливіший сектор якщо його не будуть підсилювати професійні кадри. Ця сфера, одна з найважливіших сьогодні, потребує сучасних, освічених і мотивованих кадрів. Для цього мають бути розроблені професійні стандарти, відповідно до них оновлено освітні програми і забезпечена якість підготовки через механізми підтвердження кваліфікації».

За пропозицією Олексія Мірошниченка внесені зміни до проекту Стратегії розвитку оборонно-промислового комплексу України на період до 2028 року.
Теги: професійний стандарт , підтвердження результатів навчання , Олексій Мірошниченко , конфедерація роботодавців України , Виконавчий Віце-президент Конфедерації роботодавців